Breadcrubs

EDS Proje Hakkında

Her anlamda kurumsallık sloganıyla yola çıktık. Güven ve kalite şirketimizin asla vazgeçmeğeceği değerleridir.

2011 yılında başlayan cam balkon, kış bahçesi ve gölgelendirme sistemleri öncelikle İstanbul’da, Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde dünya geneline yayılmaya devam etmektedir.
Sektörde başarılı Projelere imzasını atarak günümüzde ürün yelpazesini geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel ekibi, Proje yönetimi, Kalite anlayışı, satış sonrası hizmetleri her zaman ön planda tutulmaktadır. Firmamızın misyonu sizlere yeni yaşam alanları sunarken estetik ile kullanışlı mimari çözümler üretmektir. Sektörde Eds Proje olarak bizler Güleryüz, güvenilirlik ve sürekliliği esas almaktayız.
Şirketimiz deneyimli çalışmalarıyla her türlü üretimde bilgisini ve sezgisini kullanarak mekanı,malzemeyi ve ışığı temel alır. Bu üretimi doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı ilke edinmiştir.
Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden EDS PROJE; Türkiye'nin önemli Kış Bahçesi ve Cam Balkon üreticilerinden biri olmaya devam edecek ve Dünya genelinde projeleri ile sesini duyurmaya, sektörde markalaşma yolunda devam edecektir.

Sertifikalarımız